FITBO.CZ | Originální dárek pro muže a ženu


Bonno

Společnost Bonno je nebezpečná zejména díky dobré propagaci a marketingu samotného. Jednotný vizuální styl jejich produktů dovoluje zákazníkům jejich jednoduchou identifikaci na trhu. Bonno je úderný a přímý.

ČERNÉ ČAJE

Zlatavá barva čaje obarví větší množství tekutiny, vůně a chuť jsou plnějšího charakteru a cena se přímo úměrně snižuje množstvím připravených litrů. Z tohoto důvodu se společnost BONNO rozhodla zařadit Cejlonský čaj do stálé nabídky, v níž překvapivě rychle opanoval nejvyšší příčky oblíbenosti.

OVOCNÉ ČAJE

Silné vůně a výrazná chuť charakterizuje oblíbené ovocné čaje BonTea ®. Vábivý Gejšin sen s vůní jahod a smetany, Ranní vítr s příchutí citronu, divoká Macarena – směle namíchaná kombinace višně a banánu, Růžové probuzení, šípkový čaj s příměsí ibišku coby spolehlivá klasika a sladká Rudá orchidej s vůní malin a vanilky jsou nyní doplněny o nejaktuálnější novinku: Teplý déšť, čaj ochucený zajímavou kombinací tropických citrusů: červený grep & citron.

Nálevové čaje: Ranní vítr, Macarena, Teplý déšť, Rudá orchidej, Gejšin sen, Růžové probuzení.

Instantní čaje: BonTea citron, broskev, jahoda, malina, višeň & banán.

Nápojové koncentráty: Nízkoenergetický nápojový koncentrát BONNO REDMAX v mnoha ovocných příchutích, obohacený jódem a vitamínem C. Nový název (REDMAX) a červený obal slouží k jednodušší identifikaci produktu. Vhodným výběrem kombinace slazení cukru a umělého sladidla má nápoj sníženou energetickou hodnotu.

Koncentrované nápoje do mléka: MilkyMax . Příchutě vanilka, banán, jahoda, karamel-čokoláda.

Sladidlo: CLIO – moderní nízkoenergetické sladidlo v práškovém sypkém balení, na bázi Cyklamatu a Sacharinu, chuťově srovnatelné s cukrem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.