FITBO.CZ | Originální dárek pro muže a ženu


Catus

Společnost CATUS spol. s r. o., Havlíčkův Brod vznikla v roce 1991 a zabývá se výrobou instantních teplých a studených nápojů, instantních dezertů, vitaminových preparátů, speciálních nutričně modifikovaných výrobků a výrobou instantních směsí na zakázku. Společnost vznikla jako zcela nový výrobní subjekt. Původní výrobní záměry byly realizovány smluvní kooperací, později společnost postupně vybudovala vlastní moderní výrobně-skladový areál se zcela novou technologií, která je trvale doplňována a rozšiřována.

V současné době je základní technologií společnosti homogenizace práškových směsí a potravinářské balení směsí od hmotností 2 gramy do 50 kg v objemu do 250 tun měsíčně. Výrobní zařízení tvoří homogenizátory NAUTAMIX, balící automaty ROVEMA, VELTEKO, BTH, pytlovací váha TONAVA a doplňková zařízení k dobalování, potiskování a manipulaci se zbožím i s materiálem.

Současně s orientací technologie společnost vyspecifikovala odbytové segmenty. Produkce je směřována do maloobchodní sítě, do sféry nápojových automatů, do podniků veřejného stravování, do sportovních oddílů a FIT center a do průmyslových a živnostenských cukrárenských výroben. Všechny výrobky jsou vyráběny podle vlastních originálních receptur.

Produktová řada se skládá ze třech hlavních skupin: studené nápoje, teplé nápoje a kategorie ostatní výrobky.

STUDENÉ NÁPOJE

Ovocné nápoje

 • MONzun plus – ochucený nápoj v prášku džusové konzistence, vhodný pro každodenní spotřebu. Určený k podávání za studena, např. v míchačích nápojů. Obsahuje vitamin C, vlákninu a ovocný podíl. Příchutě:  pomeranč, grapefruit, broskev, jablko, malina-černý rybíz, jahoda, meruňka, hruška, ananas, mandarinka, cola, cherry.
 • MONzun sport – Nápoj v prášku určený k uspokojování nároků při tělesném výkonu zvláště sportovním, se sacharidy a náhradním sladidlem. Určeno k doplňování tekutin a solí ztracených pocením při sportovním výkonu.
 • MultiVitamin – nápoj v prášku – potravinový doplněk obohacený vitaminy. S cukrem a náhradními sladidly nebo pouze s náhradními sladidly. Obsahuje vitaminy a jód.
 • Ice Tea – ledový čaj, instantní čajový nápoj s náhradními sladidly s ovocnou příchutí. Vhodný pro podávání v míchačích nápojů.

Mléčné nápoje

 • Mléčný koktejl – směs k přípravě mléčného koktejlu, k ochucení mléka. Příchutě: karamel, vanilka, jahoda, banán, malina, oříšek, broskev, borůvka, kokos.
 • Sušené mléko – instantní sušené plnotučné mléko, dobře rozpustné za tepla i za studena.
 • Syrovátkový koktejl

IceDrink

Instantní ledová káva-kávová specialita. Instantní kávový nápoj s mlékem, mléčnou náhradou a náhradními sladidly – v našem portfoliu známý jako Frappé.

TEPLÉ NÁPOJE

Čaje a čajové nápoje

 • Tempo čaj plus – instantní čajový nápoj z černého čaje, s cukrem a náhradními sladidly s ovocnou příchutí. „Vlajková loď“ v čajových výrobcích. Obsahuje ovocný podíl, vlákninu a vitamin C. Druhy a příchutě: bez příchutě, citron, lesní směs, růžový grep, pomeranč-skořice, broskev, cherry.
 • Tempo čaj Nemo – instantní čajový nápoj z černého čaje neslazený nebo slazený s ovocnou příchutí. Příchutě: citron, broskev
 • Tempo čaj
 • Tempo čaj sypaný

HotDrink

Nápoj v prášku k doplnění tekutin, energie, vitaminu C a solí, určený pro široké spektrum spotřebitelů.  Určený k podávání za tepla. Příchuť: jablko-skořice, višeň, bazalka-med.

Kakaové nápoje

Kakao, Cao Cao, Cao Malt, Cao Drink, Cao Vit light, Cao Vit neslazený

HotChocolate

Kakaová specialita, klasická horká čokoláda s obsahem kakaa minimálně 25%

Kávovinové nápoje

Instantní kávovina, TEMPO káva sladká a neslazená.

Kávové nápoje

Instantní káva, Cappuccino Bohemia, Cappuccino SL, 3 v 1, 2 v 1.

OSTATNÍ VÝROBKY

Coffee Creamer

Přípravky k vaření

Šlehačky a krémy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.