Rubriky
Zdraví

Jak rychle zhubnout

Potřebujete rychlý výsledek? Přemýšlíte, jak rychle zhubnout? Podívejte se na dobré rady a tipy, jak rychle zhubnout ve videu od Aleše Lamky.

Potřebujete rychlý výsledek? Přemýšlíte, jak rychle zhubnout? Podívejte se na dobré rady a tipy, jak rychle zhubnout ve videu od Aleše Lamky.

Video návod jak rychle zhubnout

  • Video od:  – Fitness
  • Datum publikování: 1.1.2018
  • Délka videa: 8:55 min.

Cíl je jasný, jde se hubnout! Každý chce zhubnout snadno a nejlépe ihned! Je to ale reálný a správný postup?

CHCI ZHUBNOUT RYCHLE !! – YouTube. YouTube [online]. Dostupné z: https://www.youtube.com/watch?v=EGrpxbGZfSQ
CHCI ZHUBNOUT RYCHLE !!

Jak zhubnout? Chce to pohyb a kvalitní jídlo, extrémy lidem rozmlouvám, říká Caha

Jak zhubnout? Chce to pohyb a kvalitní jídlo, extrémy lidem rozmlouvám, říká Caha

Co ve videu od Aleše zaznělo za tipy na rychlé zbubnutí

POZOR: JEDNÁ SE O AUTOMATIZOVANÝ PŘEPIS VIDEA. Text je jen orientační, abyste pochopili obsah a rozsah recenze. V automatizovaném přepisu tak mohou být překlepy, gramatické chyby a věty, které nemusí dávat smysl. Děkujeme za pochopení.

CHCI ZHUBNOUT RYCHLE !! – YouTube. YouTube [online]. Dostupné z: https://www.youtube.com/watch?v=EGrpxbGZfSQ

Já jsem Aleš a vítám vás u dalšího videa, ve kterém si budeme povídat o základních chybách při nastává nový rok. Pokud teda koukáte na tohle to video v tomhle období, všichni se začnou hrnout, to vím a předsevzetími do posilovny a všichni se rozhodli pravděpodobně hubnout.

Většinou to bývá, tak 80% lidí chce uhnout 20. Procent lidí chce nabírat svalovou hmotu. Většinou teda budete patří do téhle skupiny. Takže pokud jste někteří z Vás dostali tohleto Novoroční předsevzetí, nebo jste si ho Řekli jste si to rozmysleli a do Kobylis do kopce se teda k tomu, že začnete něco dělat, tak chcete začít hubnout.

Chcete začít dělat kočičky na břicho životy pekáček buchtičky a takový ty Lens ty věci tak nedělej to prosím vás základní chyby, které často slyším, protože každý z mých klientů skoro vždycky, když mu píšu nějaký dotazník budem tečka cz lomeno, pokud byste chtěli spolupracovat se mnou a nechci řešit nějaké takovéhle videa, ale prostě Pokud se chcete spolupracovat se mnou, chcete toho kouká stole těch videích, tak sledujte dál a nevím. Klientů nebo téměř každý mě do dotazníku napíše jo.

Hele kamaráde, já vlastně jako bych nejradši ani nechtěl ublížit a chtěl bych to vyrýsovat co nejrychleji a nejefektivněji se. Doufám, že to pravděpodobně u toho ani jako nebudu moct cvičit, ani nebude to prostě náročný a bude to samo a bude to co nejrychleji. Bohužel, nesmíte to udělat takhle nesmíte to podcenit a pravděpodobně teda spíš rozhodně proto dělám to video rozhodně tak těší náročnější a delší cesta bude.

Bohužel ta správná, která bude mít výsledky a která dokáže Vaše tělo přizpůsobit tomu nějak teď bude nestalo, že to zvládnete to budete se cítit dobře a budete spokojení sami se sebou to znamená chyby základní, které byste se měli vyhnout, když začnete jíst a cvičit.

A rozhodnete se, že prostě že ty hubnout tak velmi častá chyba je příliš velké snížení jídla příliš malý příjem energie příliš málo bílkovin příliš málo sacharidů příliš málo tuku pro že se rozhodnete Chcete co nejrychleji, takže prostě řeknete dám hladovku a za měsíc budu hotovo a pak se na všechno vykašlu a bude to všechno úplně v pohodě, bohužel většinou za měsíc měsíc a půl 206 bude Vaše tělo bude fungovat chviličku správně.

Ano, i když začne teda málo jídla budete mít. Nějaký pokrok určitě trošičku zhubnete. Jenže ono se velmi rychle přizpůsobí dané situaci. A to znamená, že váš metabolismus x zpomalit metabolismus se přizpůsobí, protože on hned od prvního dne, kdy dát a málo jídla, tak začne křičet pomoct tady není energie. Tady prostě se stane něco hrozného. Tak že začne vyvíjet všechnu svou energii na to, aby se Zpomalil, aby začal používat, aby vám zkazil náladu, aby to bere energii, aby v aby začal víc šetřit energii, protože bude počítat s tím, že vy nebudete dlouho mít jídlo.

Budete toho jídla mít málo. A on o vaše Tělo chce chce jakoby přežít a neschopnost a nechcete se mnou chce přežít udržet se na životě, takže prostě pokud dáte málo jídla, ono se to Gebhardt jednu a to znamená, že by se pak zastavíte Vaše tělo přestane hubnout, vy nebudete mít energii nebude se mít náladu si nedokážete plnit další nějaké body a prostě stalo, že ten protože nebude energie Vaše tělo vám zabrání v nějakém dalším hubnutí, samozřejmě byste měli Formula se to zrovna třeba jenom jedno dvě kila, tak vám stačí ten měsíc Plus mínus, než se tělo zastaví, jo, takže to je něco jiného, ale většinou u normálních lidí, kteří mají třeba 100 kg 110 kW a Potřebuji zhubnout na 80 nebo 78 něco podobného, tak vám většinou nestačí tenhle ten měsíc.

To znamená nezačínejte ty. Je tu na velmi malém energetickém příjmu potřebujete jíst? Potřebujete nakopnout metabolismus? Potřebujete tam Budu jednat je ten, že když dáme málo my nebudeme mít energii naše tělo se začne zpomalovat a většinou nebudete mít potom žádné možnosti, jak upravit nějaký ten jídelníček, aby opět popř. působení Co k tomu vašemu tělu a opět jste pokračovali hubnutí práce jako kouč a je vždycky přizpůsobit se dané situaci kontrola výsledky a vycházet z toho tak a vymyslet něco tak aby to fungovalo se vždycky bude chtít přizpůsobit.

To znamená, že pokud dáme málo jídla začneme držet nějaký režim. Začneme nějak cvičit. Ono se přizpůsobí za týden za dva za tři a vy přestanete hubnout první dva týdny 3. 4. Týden se nepohnul pas nebo vlastně vás tak dojedete málo jídla. Máte dvě možnosti, co udělat přidat kardio, to znamená zvýšit energetický výdej energetické obrazy jídlo snížit Energetický příjem.

Je to takhle jednoduché úplně základně kardio nejde přidat do nekonečna jednu dvě úpravě s tím mléko v jde to, ale potom jako ne budete dělat pětkrát denně kardio nebo 10x Vaše tělo prostě z toho, že ty nezvládnete regeneraci opět nálada přetrénování bla bla bla bla krok dozadu konec práce, nebudete mít kam ubrat, protože už budete mít tak málo jídla, že prostě Za opět energie bude strašná budete mít hlad mi to prostě nezvládne.

To uvidíte cokoli i mouchu na zdi, jak tam má někdo utíká, budete jí chtít sežrat. To znamená špatný selhání, nebude vás to bavit, konec práce, nezačínejte málo jídla největší nejzákladnější nej hrubější chyba, který se můžete dopustit pozor na to musíte začít vysoko sídlem, protože budete mít hodně energie budete mít dobrou náladu budete mít dostatek a vy protože budete zpomalit metabolismus vy budete Díky dobré energií dobrému jídlu a pořádně cvičit budete zrychlit metabolismus.

Holka je taková, že společně s málo jídla člověk řekne. Já nebudu cvičit. Já jsem holka a nechci mít svaly a hrozně určitě vyroste a teď budu hrozně jako chlap vypadat takhle není pravda nebo chlap. Každý se řekne přece jedu chodit cvičit jsem tlustý se stydím nebudu. do posilky Tam hodinu zpátky přece ztráta času, já budu jenom držet jídlo a dvakrát se půjdu projít se psem ven. Bohužel ne, vy potřebujete tělo by se hejbal a potřebujete makat je potřebujete fungovat se potřeboval, aby vaším tělem projížděla krev dodávala živiny vaše svaly fungovaly, cítili jste se mohli, ale sebe měli jste se abyste byli výkonnější.

Pokud budete dostatečně silnou je poctivě cvičit žádný jedno dvakrát Kardia Blanka to prostě budete muset makat tři čtyři pět tréninku silově zvedat váhy pořádně cvičit, bicepsy nohy, komplexní dřepy mrtvé tahy cokoliv. Prostě makat na plný coole. A vy budete mít zrychlený metabolismus, protože Vaše tělo se bude chtít přizpůsobit. Bude se chtít posílit a bude se chtít zlepšit zpevnit. Bude se teda chtít zlepšit na další výkony.

To znamená bude potřebovat větší energetických energetické muset víc jíst. Kdybyste měli to znamená zrychlit metabolismus a tím pádem. Pokud budete zrychlit metabolismus bude to se posilovat. Budete silnější? Zaprvé budete mít lepší náladu sami za sebe. Protože se budete cítit dobře, že se to vytáhli a zlepšete si ji vůbec se psy a tak dál a varoši ten další trénink vykonat vícepráce Lukáš. Teda víc opakování dokážete zvednout více váhy.

To znamená, vy budete potřebovat ještě víc 200 míst energie. Co znamená, že opět další krok do budoucna by se cítíte lépe bavit o mnoho víc si budete muset víc, protože váš metabolismus víc pošlape. To znamená mnohem lepší prostředí pro nějaký hubnutí čím více svalů a síly máte čím Lépe se cítit a čím více jídla budete moci jíst. Tak tím pádem potom do budoucna budete mít prostor pro nějaký ubránila budete moct lehce přidat kartu do wallet se nebudete muset dělat ani vůbec kardio prostě kombinace těchto cviku je velmi neboť velmi často podceňována a nesmíte to podccenit, vy se musíte snažit pořádně cvičit v pořádně jíst, aby váš metabolismus náladový korek šli nahoru, nikoli, aby šli dolů. Pokud budete ho Nebudete cvičit?

Lžete za tři čtyři týdny a nedokážete vybudovat žádnou svoji postavu, tak jak byste chtěli víc síly víc svalů, rovná se lepší všechno, když nebudete cvičit s Hadovkou. Půjdete někdo budete hubený kostry selžete 3D efekt, pak to zaženete po že jste měli hlad a bude to možná ještě horší, než doteď to znamená neztrácejte čas hovadina. Dej to na základní tyhle ty věci a to by bylo všechno. Pokud se vám video líbilo. Pošli tam najít, pokud byste chtěli spolupracovat, ale tlapnet.cz a ona to určitě trenér dejte odběr takhle výborný videa takhle tady kolega je k okraji stane další videa. No a hlavně makejte. Snažte se držím palce a buďte Lay.

Co zaznělo ve videu: Jak zhubnout? Chce to pohyb a kvalitní jídlo, extrémy lidem rozmlouvám, říká Caha

POZOR: JEDNÁ SE O AUTOMATIZOVANÝ PŘEPIS VIDEA. Text je jen orientační, abyste pochopili obsah a rozsah recenze. V automatizovaném přepisu tak mohou být překlepy, gramatické chyby a věty, které nemusí dávat smysl. Děkujeme za pochopení.

Jak zhubnout? Chce to pohyb a kvalitní jídlo, extrémy lidem rozmlouvám, říká Caha – YouTube. YouTube [online]. Dostupné z: https://www.youtube.com/watch?v=y0SMyqAKlh8

Fitness trenér a výživový specialista a fitness závodník Jan Caha. Dobrý den, kolik nových lidí už se vám v rámci Novoroční předsevzetí stihl ozvat, že by chtěli začít cvičit a lépe se stravovat. Tak zatím ti ledňáčci, jak se jim říká a ještě úplně nenaběhl.

A do toho režimu název a oni se objeví jenom v lednu nebo primárně v lednu a začínají cvičit právě v téhle době, ale ještě ani se prakticky rekrutují z toho až naběhnou do práce, až se stabilizuje tvé režim, tak aby jeho je do toho fitka a začínají trénovat, takže to ale to se stane v těch letech v kolik tak budeš koření z každého zažívá trošku jiný nával a Nicméně vždycky na to trošku zvedne.

Ten objem ono je to docela tažené tím, že venku je zima. Je tam chladno a chtějí se přece jen ty lidi trošku víc a víc se hýbat a pocitu, ten má velký energie nebo ne energie, ale hlavně já těch tukových zásob po těch Vánocích. Takže to prosím. To se zvýší může to být 20 30 procent asi odhadem, ale Zase jaké?

Teplo, tak se nám to zase trošku dopadne. Stejně každý rok je to stejné každý rok novoročním. Předsevzetím mi před rokem na tomhle místě řekl duchovním and Oak poradní coach Mark Dzirasa, potom člověk udělá rozhodnutí, že chci něco v životě nějak zásadně změnit, tak to je jediný kouzelné slovíčko úspěchu je vždycky teď to znamená. Jakmile mi to řekneme až od 1. Ledna, tak to vlastně znamená, že nechce přestat kouřit nebo že se nechce naučit tu angličtinu, protože kdyby jsme opravdu chtěli přestat jíst od a přestaneme hned.

To stejně a já si myslím, že předsevzetí je trošku špatně zvolený. Tak nikdo to je každý zná se, ale chce bilancuje na konci toho roku, kdy jindy asi nebudeme. Byla celá v květnu a v červnu v červenci a s tím se pojí i dávání si určitých cílů, které jsou v tomhle období trošku stimulovaný tím, že já proběhly Vánoce a přece jen jsme nabrali nějaký kilogram.

A s tím se pojí i ten s tím v tom, že já chci zhubnout v začátcích a začít cvičit a tak dále. Takže si myslím, že termín nebo půjdeme předsevzetí není tak úplně přesně. A pokud budu mít jako nějaký cíl, tak si myslím, že je to cíl dobrý. A proč ho nasměrovat zrovna do toho 1. Ledna. Kdy si můžeme ten datum k tomu dát kolik lidí, kteří si teď dejme tomu týden po silvestru.

Myslíš, že se z nich stanou velcí pravidelný sportovci fantastickou životosprávu u toho z vaší zkušenosti doopravdy vydrží, dejme tomu aspoň do toho léta. A o to jde o to jak A jak bys? Respektive s vůbec to číslo u toho zůstal, protože já po většinou se ty lidi kladou vysoké nároky. Řekl bych na sebe a nevnímají, to je nějak jako nějakou drobnou změnu, kterou by měli absolvovat a kterou by mohli do toho svého běžného denního rytmu zapracovat nebo nebo v podstatě změní.

Takže si řeknou ano, tak já skočím 10 kg, to je můj cíl v této Čeho chci dosáhnout, ale to je cíl poměrně těžké, na kterém by logicky měli pracovat aspoň celý rok, takže za mě ideálně si předsevzetí a spíše nedávat a pracovat na tom celý rok. Ale pokud Chceme to co chceme 21 ledna, tak proč ne.

Chápu to správně, že čím skromnější mám ambice, ať si jí letím reálnější je, že jich dosáhnout pro turisty nebo soutěžní kulturista fitnessák Usain Bolt vytrvalec Factory velmi těžko elitní sportovec určitě ne. Ale když budu chtít. Jako Brad Pitt posledním Tarantino. Začínáme s jakoukoliv základní postavu, tak do roka to reálné, pokud si dva tři tréninky za rok za měsíc nebo v týdenní conceptual, aby na konci toho roku bylo to, že zůstanu ty vousy tréninku týdně.

Tak já si myslím, že to cíle reální jednoduše nemůžu naběhnout od 1. Ledna do fitka a začít každý den trénovat, protože po týdnu zjistím, že to moje tělo to nezvládá a Logicky na tom taky skončil správně porozumět a já jsem si tak zafixovala na obraz toho Brada Pitta, takže dvakrát třikrát týdně chodit do fitness rok znamená, že se země Brad Pitt může stát a spíše nějakého cvičence, ale Záleží hodně na tom kolik tomu bude obětovat, jak to spojí s výživou jak ten trénink Bude vůbec vypadá to, ale myslím si, že rozhodně v té době blíž nežli byl t-roc.

A s tou výživou to SPO. Jako absolutně nedílná součást a podmínka toho, aby byl člověk úspěšných to jako vždycky a tréninku výživy a celkový životosprávy. Takže ano rozhodně ano, ale zase i tady není třeba si klást nějaký extrémní cíle v tom, že najednou přestanu jíst čokoládu předstanu absolutně přestanu všechno změní ten svůj život a 100% protože čím ta změna je extrémnější, čím je radikálnější tím samozřejmě je už vydržet.

Ale podle průzkumu agentury. Rondo data je vůbec nejčastějším předsevzetím Čechů a Češek, že zhubnou, pokud chtějí tady začít tím nejideálnější možným způsobem, tak musejí se vším naráz cvičit něco omezit v jídle mě. Jaký celkový nový, řád to může být i postup nějších. To znamená musím jednoduše vydat více energie než z příjmu, co znamená má dvě cesty můžu. 16. Pohybových Víš A ten pohyb a tím je energetický výdej a nebo zároveň můžu ponížit to, co jim respektive malostetinatci energie ve stravě, ono povětšinou to jde tak nějak ruku v ruce, takže lehce zvýšit pohyb mírně snížit ten ten příjem energie bezpečné množství jídla a zkvalitnit tu stravu, kterou aktuálně mám a z toho už můžu těžit ty rýmu tom první výsledky, respektive první cíle, který Já jsem si dal pár kilo dole a tak dále.

A za jak dlouho se velmi těžko říct a velmi záleží na tom člověku, ale takový ty první adaptační změny, já můžu očekávat po třech čtyřech týdnech nikoliv po jednom dvou dnů, kdy jsem se podívat do fitka, ale těch dvou třech nebo stačí určitě samozřejmě do toho fitka a hned druhý den okolí ty svaly a hned se začnou regenerovat sono. Jedna ze součástí toho silového tréninku je i to, že ten sval mírně uteče tím pádem už ten byt. Jsme doma od N. Centimetr víc aktivovat a svalová.

Tkáň se trošku první aspektem naplňuje těma těma energetickými zásobami a už je něco málo vidět, ale já je to velmi přechodný stav těch a někdy ne realistických očekávání. Tak co těm lidem říkáte, když za vámi přijdou s tím, že se za půl roku budou jako Brat Pitt je tušíte, že to tak úplně nebude to řeknete na rovinu nebo s tím tak psychologicky takticky pracujete. A nejste nutně úplně upřímný v tom co jim odpovídáte na ty jejich řekne přání, kterým chtějí zatím pro nějakou dobu ještě věřit ideálním nelhat.

Kde mají? Genetický základ, že ta postava se líbí a že nemůžou chtít hned po prvním měsíci dvou třech být tím elitní Mat letenky sportovci nad Nisou držákem a tak dále jednoduše a že to bude chvíli trvat, takže jsem tu realitku a říct jim, že ano. Budu muset prostě motivovat sami sebe budu muset na tom pracovat a oni sami a že to bude trvat půl roku rok třeba než se dostanu na nějakou soutěž a nebo budou vypadat jako já ten zmiňovaný Brad Pitt, ale kategoricky, protože to pro ně bude ještě horší motivace, než ty bys mi řekli pravdu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..