Rubriky
Návody

Jak si uvázat kravatu – jednoduše!

Chcete se naučit vázat kravatu? Nevíte, jak uvázat kravatu? Podívejte se na návodné video, s ním to jistě zvládnete.

Chcete se naučit vázat kravatu? Nevíte, ? Podívejte se na návodné video, s ním to jistě zvládnete.

VÁZÁNÍ KRAVATY | – jednoduše

  • Video od:  SWAG.cz/sk
  • Datum publikování: 22.2.2015
  • Délka videa: 2:22 min.

Další rady a tipy, jak správně naměřit délku kravaty nebo jak kravatu správně skladovat, zjistíte v celém článku k videu: http://www.swag.cz/jak-jednoduse-uvaz… Jak uvázat kravatu s klasickým uzlem. Největší vychytávkou tohoto videonávodu na vázání kravaty jsou strany. Jsou natočené a říkané z vašeho pohledu – zrcadlově (jako byste se dívali do zrcadla). Pří vázání kravaty se orientujte podle nich a pouze kopírujte pohyb, který vidíte na obrazovce.

VÁZÁNÍ KRAVATY | Jak uvázat kravatu – jednoduše

Co ve videu zaznělo k postupu vázání kravaty

POZOR: JEDNÁ SE O AUTOMATIZOVANÝ PŘEPIS VIDEA. Text je jen orientační, abyste pochopili obsah a rozsah recenze. V automatizovaném přepisu tak mohou být překlepy, gramatické chyby a věty, které nemusí dávat smysl. Děkujeme za pochopení.

VÁZÁNÍ KRAVATY | Jak uvázat kravatu – jednoduše – YouTube. YouTube [online]. Dostupné z: https://www.youtube.com/watch?v=Q2tE_BcG6-I

Jak si uvázat kravatu s klasickým modelem známým jako Four in Hand je to jednoduchý a praktický model, který je vhodný pro naprostou většinu příležitostí, který jak na to strany budou říkat z vašeho pohledu, takže se orientujte podle nich rozdíl mezi širší konec kravaty do pravé ruky a přeložíme ho doleva přes ten uší a hned potáhneme super doprava v tuto chvíli trvat.

Musím na levou stranu a pod posledním přeložení vozíme dva prsty pravé ruky kravatu, tak to potáhneme prostorem u krku a je špičkový nachystané 2 prsty a stáhneme dolů udělej hotový, nyní ho jen dotáhneme táhnutím za uši konec kravatu, stahujeme cake?

Kanzashi Utahujeme a tvarujeme umřel jako takový to upravíme o nebezpečném a zkontrolujeme, zda máme po celé délce správně ohnutý. Pojďme si to celé ještě jednou pro jistotu zopakovat vitálnější záběru si všiml, že mám v pravé ruce, já vám ho dole to přesně kůži a podle Čus 5 vrátím doleva a pod posledním přeložení si užívá prsty kravatu, tak to potáhnu prostorem u krku a její špičku vložíme-li nachystané 2 prsty a stáhnout dolů a dotáhnout porovnám a poté pečlivě sklopím límec 5.

Ještě důležitá věc, nezapomeňte vždy zastrčit úzký konec kravaty do tohoto ouška a také zkontrolujte délku, špička kravaty výměna ideálně dosahovat přibližně spodní hrany spony vašeho opasku. Tak ať vám to jde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..