Rubriky
Návody

Jak uvázat kravatu, jak vybrat a nosit kravatu

Kompletní návod, jak uvázat kravatu, jak si kravatu vybrat a nosit ji. Tento video návod ocení každý muž v saku.

Kompletní návod, , jak si kravatu vybrat a nosit ji. Tento video návod ocení každý muž v saku.

VIDEO: a jak vybrat a nosit kravatu

  • Video od:  StyleMate
  • Datum publikování: 5.4.2016
  • Délka videa: 6:42 min.

Jak si vybrat tu správnou kravatu? z jakého materiálu jaký střih a nakonec jak si kravatu uvázat?

  • Kravata by měla být úměrně široká s klopami na saku, užší klopy – užší kravata
  • Uvázaná kravata by měla dosahovat spony pásku
  • Nejčastěji jsou kvalitní kravaty z hedvábí
  • Kravatu po dni nošení rozvážeme a pověsíme do skříně, aby se vyrovnala
  • Světlejší kravata přes den naopak na večerní akce volte tmavší kravatu
  • Pánově se světlými vlasy zase volí spíše tmavší kravatu a pánové s tmavšími vlasy sáhnou po světlejší kravatě
  • Vzory kombinovat se sakem, košilí nebo kapesníčkem, ale POZOR vyhněte se stejným vzorům! – jednobarevnou kravatou nic nezkazíte

Zdroj: Jak uvázat kravatu a jak vybrat a nosit kravatu – YouTube. YouTube [online]. Dostupné z: https://www.youtube.com/watch?v=8CkNX_2AS1U

Co zaznělo ve videu, jak uvázat kravatu a nosit ji

POZOR: JEDNÁ SE O AUTOMATIZOVANÝ PŘEPIS VIDEA. Text je jen orientační, abyste pochopili obsah a rozsah recenze. V automatizovaném přepisu tak mohou být překlepy, gramatické chyby a věty, které nemusí dávat smysl. Děkujeme za pochopení.

Jak uvázat kravatu a jak vybrat a nosit kravatu – YouTube. YouTube [online]. Dostupné z: https://www.youtube.com/watch?v=8CkNX_2AS1U

Dobrý den pánové dneska si povíme něco o pánské kravaty, nejdřív si povíme něco o stylu délce či sce materiál s barevným kombinování nakonec vám ukážu dva Způsoby jak si kravatu zavázat jen bude širší uzel Windsor full jeden uzel bude užší, ale 10 phone in Hand.

Něco málo z historie války v chorvatštině žoldáci dostávali na rozloučenou od svých manželek červené šaty kolem krku uvázaný.

Oni to pak Francouzi, upravilo se to a vzniklo z toho kravata, jakož i známé dneska, takže od té doby se tak datuje kravata samozřejmě jako spoustu oblečení má tu půl 10 v armádě, teď už jsem v kravatě a jejímu stylu samozřejmě parametrů kravaty šířka a její délka správně uvázaná kravata, aby měla dosahovat spony vašeho pásku nejkratší a nejdelší příliš krátká kravata, vypadám trapně, co se týče štěstí kravaty, šířka, kravaty se někdy jsou nejsilnější místě cokoliv pod Pět centimetrů je Slim kravata, cokoliv je centimetrů je a Markétka kravata a tak a už se nenosí šířka kravaty se dá ladit s velikostí kloub na saku.

Samozřejmě už nikoho funkční klopy, ušní kravata a naopak já preferuji kravaty kolem 7 až 8 cm, dá se to com doma skoro se vším, takže to taková ideální vydání velikost, jestli přes den volím světlejší kravaty s nějakým vzorem naopak na nějakou v akci Kravatu je vhodné kombinovat s košilí se sakem nebo s kapesníčkem samozřejmě kombinát.

Ano, ale ne stejný vzor působí to velmi nutně a většinou se to nenosí. Může se světlejší pleť a světlejší mi vlasy bolí kravatu o něco tmavší naopak. Můžete ji mají tmavou tmavé vlasy kvůli kravatu světlejší. Vzory, záleží na vás, jak umíte kombinovat, ale jednobarevnou kravatou nikdy nic nezkazíte.

Kravaty, tak kravata má v první řadě estetickou funkci, kdy zakrývá knoflíky na košili neméně Důležitým vyber kvalitního materiálu kravaty. Většina kravat se dělá z hedvábí, ale samozřejmě jsou kravaty bavlněné kašmírové bavlněné a tak dále při výběru kravaty se na ní vždy zánět a prohlédněte si jak je dobře učit a jestli s ní nejlepší mě tě samozřejmě lepší kravaty jsou ručně šité, ale to není kravaty jsou špatný. Prosím vás.

Polyesterová vata takový co upravuje nosí. Není Vám ukážu, jak se kravata váže. Ukážu vám první uzel ten co je to právě, že řeším uzel. Ještě přemýšlím to ještě jedna věc. Mám na sobě kravatu, která má pattern dávno, víme to takový prosím vás kravatu nedávejte, takže já to hned napravím.

A ukážeme si jak to tak ravalová, že tam chodil se Vyměnil jsem stejný vzor. Upozornil délka kravaty na viděnou pro 150 160 cm v České republice vyzkoušet takže a vyzkoušejte. Tak není delší konec přehodil přes kratší a oblékneme spodem uprostřed.

mince další konec spodem vrchem body Tak už jenom přehodíme. Dotáhneme. rouška

Tak můžeme, aby to nějak vypadalo.

Kodex, vydržíme to připravená ouška. supertelo

Amcor Photos většího zárodečných listů, já na tebe nějaký střední. Takže tenhle uzené tak akorát. Samozřejmě sundáváme taxi nestahuje, ale rozvážím s tím stejným způsobem, jako jsme se zavázali nejdřív a hedvábí a bavlny.

Vyndáme, pověsíme se do skříně nebo takže to důležitý. Je to byla někde v klidu ani nekoukala, protože k vám to tak nějak vyrovnám hubenější silnější kravatu a naopak úplně šílené.

Converse Tak něco málo řekl a opravách, naučili jsme se Dva základní typy uzlů foreigners a vysoký puls. Video líbilo a teď mám taky o pánskou módu. Určitě se strašně k odběru, protože budu publikovat další videa o všem možném. Takže ještě do Děkuji za shlédnutí, na shledanou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..