Rubriky
Marketing

Jaký je maximální počet AdSense reklam na webové stránce?

Jste provozovatelem webu a přemýšlíte nad nasezením reklam od ? Nevíte, kolik jich můžete na stránky vložit? Bojíte se, že přesáhnete povolený limit reklamních jednotek?

Podle nových pravidel již nemusíte počet reklam na stránce limitovat.

Počet reklamních jednotek Google AdSense by neměl překročit množství obsahu, který na stránkách je.

Reklamy a ostatní placené propagační materiály přidané na stránky by objemem neměly přesahovat obsah. Kromě toho by vámi uváděný obsah měl představovat hodnotu a měl by být ústředním bodem zájmu návštěvníků vašich stránek. Z tohoto důvodu můžeme na stránkách s obsahem malé či žádné hodnoty a nadměrným množstvím inzerce pozastavit zobrazování reklam, dokud neprovedete příslušné změny.

AdSense už nelimituje počet reklam na stránce – 404M.COM. 404M.COM – Blog o doménách, SEO a internetovém podnikání [online]. Copyright © 2019 404M.COM [cit. 03.01.2020]. Dostupné z: https://404m.com/2016/09/09/adsense-uz-nelimituje-pocet-reklam-strance/

Hledáte-li další odpovědi na to, jakým způsobem pracovat s Google AdSense, jaké jsou pravidla pro umístnění, navštivte stránku s oficiální nápovědou.

AdSense Help. Google Help [online]. Copyright ©2020 Google [cit. 03.01.2020]. Dostupné z: https://support.google.com/adsense#topic=3373519

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..