Rubriky
Návody

Jak uvázat kravatu, jak vybrat a nosit kravatu

Kompletní návod, jak uvázat kravatu, jak si kravatu vybrat a nosit ji. Tento video návod ocení každý muž v saku.

Rubriky
Návody

Jak uvázat kravatu s uzlem Windsor Full

Chcete ukázat, jak uvázat kravatu s uzlem Windsor Full? Podívejte se na krátké návodné video, krok za krokem.

Rubriky
Návody

Jak si uvázat kravatu – jednoduše!

Chcete se naučit vázat kravatu? Nevíte, jak uvázat kravatu? Podívejte se na návodné video, s ním to jistě zvládnete.

Rubriky
Internet Návody

Jak napsat středník ; na CZ klávesnici?

Chcete napsat znak mrkajícího smajlíka (středník 😉 a nevíte, kde na klávesnici najít symbol středníků (tečka a pod ní čárka)? U české klávesnice se symbol středníku nachází hned nalevo vedle klávesnice s číslem 1 a pod klávesnicí Esc. K napsání středníku už pak nemusíte tisknout žádnou další klávesu.

Rubriky
Návody

16 postupů a návodů pro kreativní tvůrce

Našli jsme na internetu šestnáct zajímavých fotonávodů a postupů, jak vytvořit zajímavé dekorace, hračky, nábytek a doplňky. Většina zdrojů inspirace pochází z facebookových stránek Creativ Ideas. Jak vytvořit tučňáka z láhve? Návod na vytvoření jednoduché pokojové dekorace Návod na výrobu police ve tvaru ovečky Návod na originální ručně tvořený obrázek Jak si vytvořit originální hrníček Jak vytvořit originální dort […]

Rubriky
Návody

Jak vytvořit tučňáka z láhve?

Chcete vytvořit jednoduchého tučňáka z plastových lahví? Na obrázku níže najdete jednoduchý návod. Toto tvoření je výborné pro malé děti, kdy získávají motorické zkušenosti a učí se pracovat s různorodými materiály.

Rubriky
Návody

Návod na vytvoření jednoduché pokojové dekorace

Návod na vytvoření jednoduché pokojové dekorace je překvapivě jednoduchý. Stačí pár barevných provázků, nůžky a šikovný pár rukou.

Rubriky
Návody

Návod na výrobu police ve tvaru ovečky

Návod na výrobu police ve tvaru ovečky v šesti krocích. Potřebujete vytvořit nákres na dřevěnou desku, vyříznete a poskládáte dle návodu na obrázku. Tvorba této poličky vyžaduje více zručnosti a musíte disponovat odpovídajícím technickým vybavením. Ale výsledek může stát za to!

Rubriky
Návody

Návod na originální ručně tvořený obrázek

Tohle zvládne opravdu každý. Návod na originální ručně tvořený obrázek je tak jednoduchý, že můžete zapojit i nemluvňata. Vytvořte si originální obrázek, který pro vás bude krásnou vzpomínkou po celý život.