O JAKASI.cz

O čem je jakasi.cz?

Vysvětlujeme důležité pojmy z různých oborů. Snažíme se to dělat stručně, výstižně, věcně. Texty, které publikujeme, nevykrádáme z jiných internetových zdrojů, ale poctivě píšeme. K publikovaným článkům se opakovaně vracíme, snažíme se je revidovat a aktualizovat. Naše webové stránky jsou minimalistické, bez balastní grafiky, zbytečných textů nesouvisejících s obsahem. Webové stránky jsou primárně přizpůsobené zobrazení na chytrých mobilních zařízeních a tabletech.

Pevně věříme, že se u nás dozvíte odpovědi na vámi hledané otázky.

Chcete přispět svým článkem?

Budeme moc rádi, pomůžete-li vysvětlit některý z pojmů, který se na našem serveru nevyskytuje. Pomůžete tak dalším uživatelům, kteří hledají otázky na své odpovědi.

Chcete kopírovat obsah z naší stránky?

Sdílíme naše definice a vysvětlení pojmů zdarma pod licencí Creative Commons, která umožňuje přejímat obsah jakoukoliv organizací nebo jednotlivcem pro nekomerční účely. Je nutné však uvést citaci s uvedením zdroje odkazujícím na konkrétní webovou stránku, ze které jste text čerpali.

Máte-li návrh na zlepšení nebo připomínku, neváhejte nás kontaktovat. Můžete také využít možnosti placeného PR článku

Provozovatel stránek

Mgr. Michal Binka
Hrázka 615/28
621 00 Brno – Medlánky

M: +420 608 963 720
E: michal@seoprakticky.cz

IČO: 75779994

DIČ CZ8001294521

Optimalizaci webových stránek pro vyhledávače (Search Engine Optimization) realizoval SEO konzultant a SEO specialista ze SEOPRAKTICKY.CZ.